Weblapas trafika automātiska ģenerēšana

Vai šādi softiņi ( http://download.cnet.com/Website-Auto-Traffic-Generator/3000-2381_4-76158690.html) reāli darbojas un kaut kā ietekmē SEO? Un vai tante gūgle šitādus neravē kā nāvi nost?

0 Likes

Man šķita, ka šis bija modē 2000-šo gadu sākumā, lai nonāktu topu (hacker, top.lv) augšgalos.

Un gan jau Google zin, kā ar šādiem cīnīties.

0 Likes

vot tāpēc jautājums… iedomājies Tev ir lapa un es Tavu ielieku listē - tā nokaušu Tavu biznesu?

[quote=toms]Man šķita, ka šis bija modē 2000-šo gadu sākumā, lai nonāktu topu (hacker, top.lv) augšgalos.

Un gan jau Google zin, kā ar šādiem cīnīties.[/quote]

0 Likes

Publiskajos meklētājos (Google, Bing utt.) apmeklējumus skaita ne tikai pēc to skaita, bet arī IP adreses, pārlūka, un vēl dažām tehniskajām niansēm, kas atkarīgas no IP adreses atrašanās vietas. Ja vēlies automātiski uzsist SEO līmeni tur, vajadzēs pa pasauli izmētātu botu tīklu, kas virina konkrētās lapas, izmantojot dažādiem pārlūkiem atbilstošus pieprasījuma parametrus un atvērtajā lapā vēl kādu laiku karājas. Ja tev ir botu tīkls vai kabatas hakeru komanda, kuriem tāds ir, vari mēģināt. Bet minētie pieprasījumu skaitīšanas rīki ir vēsture. Šobrīd Google tādu tūļu lietotājus automātiski iemet saraksta apakšā :slight_smile:

0 Likes

tobiš… ņemu šo rīku un iemetu tur visus tomajokus un citus kremlinu portālus (ne jau kursoru!!!) un viņi iemet tos saraksta apakšā? Linkā minētais softs caur proxy kā reiz sola lapas virināt un tur karāties ar dažādām ip adresēm…

0 Likes

Ja tev nav savas botu fermas, grūti būs :slight_smile: Tam tūlim ir maksas versija, kur IMHO šamie kaut ko tādu izmanto… varbūt, klāt neesmu stāvējis.

0 Likes