Wi fi 4G rūteris.

Labrīt draugi:) Lūdzu neliedziet padomu. Man ir mazais mi fi rūterītis, datoru nevelk, ir planšete, varētu viņai likt pildīt rūtera funkcijas, bet žēl planšetes, negribu viņu piebeigt. Iespējams, ka domāju nepareizi un man nevajag pirkt lielo:) rūteri. Vai ilgākā laika posmā ir veselīgi planšetītei pildīt rūtera darbu, dot internetu datoram telefonam un pašai pildīt:) mūsu vēlmes? Esu noskatījusi rūteri, mēģināšu ielikt šeit bildes. Draugi, vai labs? Vai pirkt tādu? Vai vienkārša tā lieta, kā aprakstā, ieliec sim un viss? Gaidīšu jūsu atbildes, Briedīt:) gan jau tepat vien esi, ir taču ziema:))), lūdzu neliedz padomu arī Tu!

0 Likes

Lieku vēl pašu bildīti, bet, nesanāk, tad uzrakstīšu, kā sauc rūteri veikalā 220.lv.Varbūt vēlāk varēs ielikt bildi, tagad rāda ka kļūda:)

0 Likes

Mēģinu, gaidu 60 sekundes bik vairāk:)

0 Likes

te kaut kas stāstītajā nav pareizi.

ko nozīmē “nevelk” - inets bremzē? tur tik pat labi operators ir vainīgs.

mazais rūteris, kurš “nevelk” vienu kompi? tik bremzīgus nav nācies redzēt.

0 Likes

Jā, mazais tele2 rūterītis, trīs gadi vecs jau, bet lietots taupīgi. Operators Bite. Planšete iet, dators neee, gribas pa logu izmest no gaidīšanas kamēr lapa atveras. Biju likusi Bites karti gan lielajā Tele2, gan Bites rūteros viss gāja. Nesanāk ielikt noskatītā rūtera bildi, uzrakstīšu nosaukumu. Jā,nevelk,esu mēģinājusi visādi:(

0 Likes

https://mobile.220.lv/lv/datortehnika/tikla-iekartas/tp-link-archer-mr200-dual-band-4g?id=1894827&mid=1944267
Tādu rūteri esu noskatījusi. Bail, ka nesanāk tā, ka vispār nebūs interneta, tāpēc lūdzu jūsu padomu. Skaistu jums dienu:)

0 Likes

Ir, ir arī tādi. Iepriekšējā dzīvoklī, ko es īrēju - mājai pienāk optika, dzīvoklim standarta kabelis, un dzīvokļa galā pieliktais wi-fi rūteris savus 10 gadus jau kalpojis. Atlika vien nomainīt to, un interneta lietošana uzlabojās pamatīgi.

Par pašu autoru - protams, var uzlikt pašu planšeti kā hotspotu, un lai tik viss lieto netu, nav problēmu. Ne īstermiņā, ne ilgtermiņā planšetei neko nemainīs, galvenais, ka visu laiku tad jābūt ieslēgtai, un hotspotam aktīvam. Ja signāls pavelk - droši.
Bet vismaz es, ņemot vērā, ka pie tīkla jāpieslēdzas ar vairākām ierīcēm, drīzāk nopirktu tādu pietiekami vienkāršu rūteri, kas atbalsta sim karti. Tie mazie USB štekeri manā pieredzē nav bijuši diez ko jēdzīgi.

[quote=skaidrite11]https://mobile.220.lv/lv/datortehnika/tikla-iekartas/tp-link-archer-mr200-dual-band-4g?id=1894827&mid=1944267
Tādu rūteri esu noskatījusi. Bail, ka nesanāk tā, ka vispār nebūs interneta, tāpēc lūdzu jūsu padomu. Skaistu jums dienu:)[/quote]

Šis izskatās labs, nebūs ne vainas.

0 Likes

Arcca, paldies:) Jā, arī zinu cilvēkus, kas saka ka mazie, nu nē tomēr. Nu tad šodien šis 220.lv būs pastā, jožu pakaļ:) Bet lūdzu, neliegsi padomu, ja nepratīšu ieslēgt utt. :))) Paldies ik katram no jums, kurš atvēlējāt savu laiku padoma sniegšanai. Kursorā ir labi cikvēki:) Pats Kristaps tak no mūsu Latgales:))) Arcca, tiešām, piemērs, e parakstā vispār nevarēja no datora, riņķis griež augšā, viss, nekā. Planšeti vienu, vai telef. vienu velk abus kopā,planšete lēnāk, tā ir.

0 Likes

Artanis:) paldies mīļš, silts arī Tev. Sapratu, akmenī man kalts, jozīšu pēc tā rūtera uz pastu. Nav normāla interneta šeit, tāpēc jāizmanto mobilais. Pie operatoriem negribu ņemt plusot vēl saistības, Bitei cena, ka acis lielas 180 EUR rūterim. Biju yz testu paņēmusi, viss ok bija, zona uz grīdas pie loga vislabākā un strādāja visas ierīces.Tūlīt būs pastā:), tad rakstīšu, kā man gāja un iet:)

0 Likes

Artani - jap, tā mēdz gadīties. Maniem senčiem lauku mājā tā pati problēma, kur citas opcijas neder, un sim-rūteris vai planšete ir vienīgais iespējamais risinājums.

0 Likes

Paldies jums visiem! Jā, vienīgais risinājums te ir sim rūteris. :slight_smile: ir lieli koki Bites kabāk:) zem loga bija, tas signāls laikam tā iet, vai kas:)))Tā,pin noņēmu nu stūķēšu rūterī, rīt ziņošu, kā nu man gāja. Siltu, jauku vakaru jums, mani Kursors draugi.

0 Likes

[quote=Artanis]
uzliek tam tīklam paroli, saliek iekārtām IP adreses (ja vajag), [/quote]

Vajag, vajag, pat ja atrodas it kā tālu no visiem pārējiem lauku mājā. Mēdz būt visādi gadījumi.

0 Likes

būtu interesanti uzzināt vainīgā bremzes vārdu, t.i., modeļa numuru…

0 Likes

Ir griezti torrenti un pat serveris uz tā mazā, pie USB lādējamā rūtera. Nemaz viņi tik švaki nav - telefons bez displeja. Veiktspēja ir tāda pati vai labāka nekā telefonam uztaisot Hotspot (mierīgi var pat 130Mbps izspiest, praksē pārbaudīts). Protams labu zonu vajag un maz cilvēkus apkārt. Pēc aprakstītā izklausās, ka tur vienkārši bāzes stacija ir pārslogota.

0 Likes

Pašā sākumā, ja nemaldos, operatori piedāvāja 3G mi-fi rūterus. Tur varētu slēpties tā liksta ar interneta ātrumu. Būtu minēts konkrēts modelis, varētu iztirzāt sīkāk. Varbūt neatbalsta 800 MHz LTE frekvenci …

0 Likes

bet planšeti velk, tikai kompis bremzē…

0 Likes

planšeti velk, bet nevar jau redzēt kāds ātrums/kādā tīklā. varbūt planšetē stāv kāds opera mini - protams, ka tas lidos kā raķete,
salīdzinot ar hromi un pīšļa. varbūt kompis draņķīgs - pie lielas cpu noslodzes (piemēram sainstalējusies sīka reklāmdraza) arī brauzeris var vilkties kā lēna nāve. pat pilns cietais var sabremzēt riktīgi. tak zini.

0 Likes

Piedod, saulīt, bet no rūteriem maz saprotu. Man pašam viss ar vadiem :slight_smile:

0 Likes

tas bija kontrarguments wils_w par rūtera vainu ineta bremzei.

0 Likes

meitenei risinājumu, nevis kontrargumentus vajag

tas bija kontrarguments wils_w par rūtera vainu ineta bremzei.[/quote]

0 Likes