Win10 apdeitu kroplības

Pēc pēdējā apdeita vienkārši pazuda iespēja regulēt ekrāna spilgtumu, ieslēgt nakts režīmu, mainīt baterijas taupības režīmu. Automātiski tika nomainīts visas sistēmas fonta izmērs.

Kā ar tiem kropļiem cīnīties?

sūds par baču. es spilgtumu nevaru regulēt!

nope - nekas vairs neregulējās vispār. stāv uz 100, lai arī rāda 25%. arī ar taustiņiem.

[quote=Artanis]Tobiš, tu gribi vairāk graduētu vadību par tiem 25 / 50 / 75 / 100%, ko tā poga ļauj?
A tev klaviatūras spilgtuma taustiņi arī vairs nešancē pēc apdeita?[/quote]

visticamāk windows apdeits nonesa proprietāros ražotāja draiverus, tāpēc pārstājis strādāt power management un hotkeys. pārinstalē draiverus un uz pusgadu būs miers. vai varbūt ražotājs izvilks galvu no pakaļas un draiverus normāli sertificēs.

bļ* ai heit it

Šādi būs bieži. Lietotājam vairs nav nekādas stabilas versijas, pie kuras pieturēties. Man pēdējais trieciens bija On-Screen klaviatūra windows planšetei. Pēdējais lielais updeits pilnībā sačakarēja esošo klaviatūru ar jaunu, ļoti neērtu latviešu burtiem un drausmīgi lēnu. Kad tu saproti, kad sūda klaviatūra paņem teju pusi no CPU resursiem un rezultātā ir lags pat uz burtu ievadi, tad sāk likties, ka viņi to dara tīšām.

Par draiveru nebūšanām būtu pēdējais laiks pierast. Jauno laiku “prakse” ir dzelžiem, kuri garantijas laikā izrādījušies pārāk vaboļaini vai pārāk nišas produkti, draiverus vnk vairs neatjaunot un gļukus labot tikai pēdējā laikā uzcepto dzelžu draiveriem. Citādi jāņem klāt papildus darbinieki vai jāievelk softa rakstīšanas termiņi un tad pisness neiet. Lietotājiem atliek tikai turēties pie esošās sistēmas versijas vai pirkt jaunus dzelžus :frowning:

iesaku pagaidām nelikt jauno Win10 aprīļa apdeitu 1803. varat uzrauties uz melnu desktopu ar paziņojumu

C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop refers to a location that is unavailable.If the location is on this PC, make sure that the device or drive is connected or the disc is inserted, then try again. If the location is on a network, make sure that you’re connected to the network or Internet, then try again. If the location still can’t be found, it might have been moved or deleted.

viena no daudzajām ziņām — Another Windows 10 Update bug is making the desktop disappear

nav pieejams start menu, desktops, programmas, restore points. [skatās uz uzšķērsto un sadiegto pacientu] datus var izkopēt no userprofiliem, kompi vienkāršāk pārinstalēt.

apdeitus var arī atslēgt uz laiku — How to delay Windows 10 April 2018 Update

Man pašam šobrīd stāv 1803 versija un nav nekādu problēmu.
Tai pašā laikā radiem bija pēc atjauninājuma (precīzi kura versija nemelošu, bet pēc laika, kad atnāca spriežot varētu būt 1803) palaist visu varēja (kļūdas nemeta), bet pazuda svaigākie dokumenti un mapītes, kas atradās uz desktopa.

Jūtos laimīgs, ka pirms 3 gadiem pārgāju uz Mac. Esmu šīs visas update figņas un draiveru problēmas aizmirsis :sunglasses:

[paraugās uz imac, kurš gaida rindā sistēmas problēmu diagnostikai]
ierunājās kārtējais tukšpauris…

Man atkal pēdējos mēnešos ik pa laikam uznāk kaut kādi diezgan regulāri sistēmas frīzi. Viss darbojas kā nākas un tad uz kādām 3-10 sekundēm viss vienkārši pamirst. Nav bijis gan laika baigi pētīt kas tieši tur varētu būt pie vainas, jo tas nav katru dienu. Varbūt vēl kādam ir kas līdzīgs atgadījies?

Tu par mani pārāk maz zini, lai atļautos saukt par tukšpauri. Un, iespējams, labi, ka tā.

ko es daru automātā pēc win apdeita -
pāristalēju draiverus - pirmkārt
videodraiverus un ja gļuči kaut kas cits tad arī citus

Windows 10 apdeits ieciklējās ar kļūdu 0x8007042B

googles pirmā rekomendācija iesaka atslēgt vai atinstalēt antivīrusu. atslēdzu Kaspersky Free (v18.x) - tas pats. atinstalēju Kasperu - uzlikās apdeits 1803. uzliku Kasperu atpakaļ, notestēju, atdevu klientam.

pēc 2 dienām zvana par melno desktopu.

dīvainā kārtā pēc klienta vairākkārtējiem restartiem bija kļuvis pieejams start menu un settings - atinstalēju Kasperu, restartēju kompi un viss salabojās, t.i., desktops kļuva pieejams.

uzliku atpakaļ Kasperu, gaidu zvanu par jauniem pārsteigumiem :)

Pirms dažām nedēļām uz viena no kompjiem Windows 10 update nonesa nost pilnīgi visas lietojumprogrammas, tajā skaitā Firefox, ESET Nod32 antivīrusu, VLC, XnView un pat Microsoft Office.

Neticēju, ka tā var būt, bet pēc tam internetā atradu, ka tā notiek. Microsoft skaidrojums: “programmas varētu būt nesavietojamas ar Windows 10”.

Šobrīd vienīgā saderīgā Kaspera versija ar Windows 10 v1803 ir Kaspersky Endpoint Security 11 ar jaunāko aģentu. Ar visām pārējām versijām testa vidē tādi brīnumi novēroti, ka maz neliekas.

Melnais ekrāns pēc datora ieslēgšanas nav no Kaspera, bet ir ļoti izplatīts uz HP portatīvajiem datoriem - gan uz Probook 470 G1 personīgā (viss legāls, arī Windows un antivīruss atsevišķi nav likts), gan uz darba datoriem - Elitebook 840 G4 ar Kaspersky 10 un 11 Enpoint security un arī uz Elitebook 840 G5 (jaunā paaudze) ar Eset Endpoint un arī uz Probook 650 G4 ar Eset endpoint.

Uz jauna datora pa 1300 bez PVN tik debīlus gļukus nebiju redzējis. Viss apdeitots, bet pēkšņi sāk ekrāns raustīties, tad vēl datoram aizejot gulēt klavieres LEDi spīd pilnā spožumā un ieslēdzot ir melns ekrāns (bet ar ctrl alt del task managerī tikt var). Un tad vēl biznesa sērijas dators ar biznesam paredzētu OS un politikās norubītiem Spotlaightiem un consumer experiences - Windows pamanās vienā no 10 ieslēgšanas reizēm tos settingus noignorēt.

Varbūt pēc neveiksmīga update M$ vai lietotājs saspaidīja system restore. Jo tieši tajā procesā uzinstalējas it kā jauns tīrs Win10 ar dažiem lietotāja datiem, bet bez nevienas citas lietotājprogrammas.

Tā man nācās darīt ar vienu melno ekrānu. Programmas nebija pārāk daudz, tā kā nebija liela bēda.

Nē, šoreiz bija tīrs update. System restore netika aiztikts.

When You install to Windows 10 system 1803 and you don’t install programs,

1. you need connect router and computer network cable.
  2. go settings- Update &Security - Recovery - Reset this PC.
  3. PC RESET AND SYSTEM WORKS NORMAL. PROBLEM SOLVED.

DELETED ALL FILES TO COMPUTER