Win10 nerāda Android telefonu

Ir jauns datoras un pirmo reizi Win10. Probēma tāda, ka pieslēdzu caur USB Android (Nexus 5x) telefonu, bet datorā telefons tā arī neparādās. Vadā un telefonā problēma nav jo, ar Win7 viss strādāja un arī tagad telefons rādā, ka baterija lādējas.
Goglē ar neko sakarīgu neatradu.
Varbut ir kādas idejas?

Vai nu pamaini citu USB kabeli, vai pārbaudi draiverus datora pusē: http://www.android.gs/download-and-install-google-nexus-5-usb-drivers-adb-fastboot/

Telefons jāiestata kā Media device (MTP) ierīce. Tad jāuzliek MTP USB Device draiveris, ja PC pats to neatrod. Jāiet caur Win + X --> Device Manager --> Update Driver Software, manuāli jāizvēlas MTP USB Device.

Paldies! Norādītais virziens bija īstais. Tik man parādīja error, ka nevar uzinstalēt draiveri.
Beigās palīdzēja šis variants no šīs saites:
https://productforums.google.com/forum/#!topic/nexus/NptctV4aP2A

  1. Right click on the device entry in device manager and choose “Update Driver Software”
  2. Choose “Browse my computer”, then “Let me pick from a list.”
  3. If you see categories, select “Android Device”, then select “MTP USB Device”.
  4. Click Next to complete the driver installation.
  5. Unplug the USB cable, then plug it in again.
  6. Check Device Manager for Portable Devices with the device listed. Look fort he USB for Charging card in the Notification shade on your device, tap it and select the MTP option.

Normally you should not have to do anything special for Windows to install the correct drivers. It should all happen automatically when you connect the USB cable. But sometimes if there are old drivers in the system, or you install other drivers things get messed up a bit.