Windows 10 1903 atjauninājums

Sveiki! Man problēma ar atjaunināšanu uz 1903 no 1809. Visu laiku met errror kodu 0x8007001f. Ko varat ieteikt darīt? Negribas taisīt clean install. Vai kādam arī ir tāda pati problēma. Izmantoju Windows Update.

Vairāki datori ļoti veiksmīgi atjaunināti ar šo tooli.

https://support.microsoft.com/lv-lv/help/3159635/windows-10-update-assistant

Vēl var izlaist šo rīku

Izmeiģināšu! Bet ja nekā, ko man darīt. Vai Microsoft neplāno izlaist ielāpu šai problēmai

diez vai tā ir Microsoft problēma kā tāda, tāpēc “ielāpa” nebūs.
tev ir uzstādīts angļu valodas interfeiss?

Latviešu

Nekā. Tas pats errror

punkts pirmais un galvenais — pārslēdz uz angļu interfeisu.
tad pamēģini Windows Update Assistant.
ja nepalīdz, ņem tukšu flešku 8+ GB un taisi instalāciju ar Windows Media Creation tool 1903
palaidīsi instalāciju no fleškas un izvēlies upgrade saglabājot programmas un datus.

Skaidrs! Pārslēgšu

Es atkal pie šī atjauninājuma netieku šīs problēmas dēļ: https://support.microsoft.com/en-us/help/4500988/windows-update-hold-for-windows-10

Microsoft teica, ka šitai problēmai būs labojums. Jāgaida rudens apdeits. Cerams ka tas ies.

Un ja nesanāk, ko tad

Caur media creation tool, atkal fail ar to pašu kodu 0x8007001f. Jāmēģina caur flesh

Izmeiģināju caur flash, bet raksta ka šo datoru nevar atjaunot

Uzliku clena install un vis iet
:slight_smile:

nuu, tagad jau par vēlu, bet nākošais un pēdējais solis bija iebūtoties no flasha un mēģināt apgreidot.

Jā, bet cik dzirdējis esmu ka pēc šiem updeitiem vajag clean install, lai nepaliek vecie gali. Paldies par palīdzību, noteikti uzdošu vēl jautājumus, kad tādi radīsies.

maigi izsakoties, tā galīgi nav taisnība. tam vēl ir zināms pamats pārejot no w7 uz w10, bet ne starp dažādām w10 iterācijām.

Kaut kādi maniaki. Baigi vajag to apdeitu?

vidusmēra lietotājam no tā ir praktiski neiespējami atkratīties. daudz tu pastrādāsi ar kompi, ja tas sūds piespiedu kārtā regulāri instalēsies kādu stundu-divas, aplauzīsies ar kļūdu un tikpat ilgi atcels izmaiņas? un tā katru otro dienu.

1 Like

Tas, protams, būtu jārisina. Tikai nekur neredzu, ka autoram būtu šāda veida problēma. Es no rakstītā sapratu, ka par visām varēm tiek stumts virsū apdeits, kurš nemaz negrib uz konkrētā datora instalēties.