Windows Insider Preview stabilitāte

Tā nu ir sanācis, ka esmu sarūpējis sev Windows datoru un gribu pamēģināt iebraukt Win pasaulē. Pirmais jautājums: cik stabili ir Windows Insider Preview programmas būvējumi? Proti, tos var lietot arī uz ikdienas primārā datora, vai tomēr mēdz atgadīties visādi gļuki un labāk eksperimentēt uz atsevišķas ierīces? Kāda ir jūsu pieredze?

0 Likes

Windows 10 pats par sevi nav stabils. Visu laiku kaut ko apdeito (nevar atslēgt, citādi neiet arī vajadzīgas fīčas) un visu laiku kaut kas nobrūk. Pats izdomā atinstalēt viņaprāt nesaderīgas programmas. Nav jau tā, ka BSOD metas, bet regulāri uzkaras SearchUI.exe un tās UWP programmas, uz kurām pus sistēma balstās. Piemēram pēc pēdējiem apdeitiem klausoties mūziku VLC atskaņotājā, līdz dziesmas beigām nofrīzo taskbars un ik pa laikam nevar datorā neko citu darīt kā vien pārslēgt programmas ar alt+tab.

Šitās sīkās annoyances ir kādas 10 pa dienu. Sistēma ir normāli sainstalēta no nulles.

Pēc lielajiem apdeitiem sistēma pati sevi pārinstalē un pazūd iestatījumi, uzliekas atpakaļ spēles un bloatware, noresetojas firewall izņēmumi, šad tad kāds printeris pazūd un daļa programmu pazūd, jo “šī programma nedarbosies jūsu datorā”. Kā tas vispār ir - nedarboties?! Tak protams ka darbojas, tikai microsoft negrib lai tu viņu palaid, jo viņa traucē viņiem dzīvot

Insider versijas ir vēl nestabilākas, īpaši no Fast ring.

0 Likes

tāda sajūta, ka mums ir dažādas OS uzinstalētas. Neesmu novērojis NEIENU no šīm problēmām. Man uz četriem datoriem griežas W10.

[quote=null]Windows 10 pats par sevi nav stabils. Visu laiku kaut ko apdeito (nevar atslēgt, citādi neiet arī vajadzīgas fīčas) un visu laiku kaut kas nobrūk. Pats izdomā atinstalēt viņaprāt nesaderīgas programmas. Nav jau tā, ka BSOD metas, bet regulāri uzkaras SearchUI.exe un tās UWP programmas, uz kurām pus sistēma balstās. Piemēram pēc pēdējiem apdeitiem klausoties mūziku VLC atskaņotājā, līdz dziesmas beigām nofrīzo taskbars un ik pa laikam nevar datorā neko citu darīt kā vien pārslēgt programmas ar alt+tab.

Šitās sīkās annoyances ir kādas 10 pa dienu. Sistēma ir normāli sainstalēta no nulles.

Pēc lielajiem apdeitiem sistēma pati sevi pārinstalē un pazūd iestatījumi, uzliekas atpakaļ spēles un bloatware, noresetojas firewall izņēmumi, šad tad kāds printeris pazūd un daļa programmu pazūd, jo “šī programma nedarbosies jūsu datorā”. Kā tas vispār ir - nedarboties?! Tak protams ka darbojas, tikai microsoft negrib lai tu viņu palaid, jo viņa traucē viņiem dzīvot

Insider versijas ir vēl nestabilākas, īpaši no Fast ring.[/quote]

0 Likes

Es uz visiem Windows 10 datoriem esmu saskāries, ka atinstalējot kādu no tām piedāvātajām programmiņām, pēc laika tās atkal ir atgriezušās kā jauni instalētas.

Runāju par tām, kuras atrodas sakrāmētas izvēlnē. Ok, iespējams, ar labo klikšķi uzspiežot un izvēloties izvēlni “Atinstalēt”, tas nozīmē pa visam citu darbību nekā es domāju.

0 Likes

vajag LTSB versiju lietot nekas nezūd un nekaras :slight_smile:

0 Likes