Windows lokālais tīkls

Sveiki! Lieta tāda ka šodien saslēdzu mājas “mazo tīklu” 2 datori, 1 printeris un NAS. Lieta tāda ka galvenajam PC (host) netiek klāt no 2.PC, jo prasa mistisku Username un Password. Datoram nav nekādas paroles, utt. Nekur pie Creditals nevar atrast . Beigās izslēdzu pie Network Sharing Center, lai neliek paroli, tad aizgāja viss. Var izdrukāt. Bet gribas to aizsardzību tam PC, lai tīklā ir drošs , jo gan NAS ir sava parole un Username, tāpēc gribas arī šim, galu galā Host PC. Varbūt kāds zin kur slēpjas šie dati.

— kurš windows?
— nav saprotams, ko tu izslēdzi pie sharing center, jo MS ir aizliedzis visās windozēs, pat XP, vienoties klāt lietotājam bez paroles
— username/password ir kontrolpanelī zem Users

Windows 10
Pielikumā bilde ko izslēdzu.disable-password-protected-sharing-step-3

skaidrs, izslēgtais password protected sharing var strādāt vai nestrādāt atkarībā no dažādiem m$ apdeitiem. ja tev nostrādāja, tad labi.

ja gribi salikt paroles, tad >šeit< ir izsmeļoša instrukcija, ko var darīt ar lietotājiem. windows laidīs pie nošārētā resursa, ja ievadīsi uz šārētā PC esošu lokālo lietotāju ar paroli, un tam būs tiesības šāri redzēt.