Windows XP unofficial SP4

ja kādam jācīnas ar aizvēsturiskiem dzelžiem vai programmām - rekomendēju.
https://ryanvm.net/forum/viewtopic.php?t=10321

0 Likes

priekš NT Tev nekā nav?

[quote=digitalk]ja kādam jācīnas ar aizvēsturiskiem dzelžiem vai programmām - rekomendēju.
https://ryanvm.net/forum/viewtopic.php?t=10321[/quote]

0 Likes

soore, visur kur bija vajadzība iztiku ar NT2K SP4, tālāk jārok inets.

tev kāda specifiska problēma? tad var atvērt jaunu tēmu vai PM/epastā.

0 Likes

da nē. mēģinu uzturēt možu garu.

[quote=digitalk]soore, visur kur bija vajadzība iztiku ar NT2K SP4, tālāk jārok inets.

tev kāda specifiska problēma? tad var atvērt jaunu tēmu vai PM/epastā.[/quote]

0 Likes

tu pašlaik atgādini ķirurgu, kurš pie sagriezta pirksta piedāvā amputēt roku.

0 Likes

Piekrītu par kājas nogriešanu sastrutojuša pirksta gadījumā. Darbojoties ar aizvēsturiskiem industriālajiem lūžņiem, kurus nevar nomainīt, jo tas maksās ciparu ar daudznullēm un citādi dzelzim nav vainas vai citos līdzīgos gadījumos parasti lētāk un vienkāršāk ir atrast kādu 15 gadus vecu datoru, kas vēl nav nomiris un pielikt tur galvas vietā. Tad arī parādās vajadzība pēc NT un XP servispakām. Un nekā šausmīga tur nav. Tikai jāatceras, ka to kasti nedrīkst slēgt pie interneta un vispār labāk pie tīkla nepievienot.

0 Likes

@Artanis
kāda man daļa par tavām vēstures spekulācijām un uzpūsto ego…

problēmas sākumā jārisina un tikai tad jāpiedāvā kardināli jauns veids. plāksteris vs amputācija.

0 Likes

a nez… OS2 kāds vēl raksta vīrusus? varētu būt ahūni drošs pasākums (ja vispār šodien varētu palaist, pieslēgt pie ineta…)

[quote=Artanis]Nu vecīt, izstāsti man kaut vai vienu iemeslu, kādēļ mūsdienās izmantot XP?
[list=]
[
]Dzelzis nevelk? Muļķības - tepat kaimiņu datorforumos kā boot.lv un eoz.lv cilvēki par 10Eur un pat par velti atdāvina C2D datorus ar 4GB RAM.[/]
[
]“XP ir ātrāks/labāks/nespiego mani”? Bullshits kvadrātā - uz pēdējos sešos gados ražotajiem dzelžiem Win8 un Win10 ripo tikpat raiti kā Win7[/]
[
]Nostaļģija? Jā, man arī ir nostaļģija pēc 8-track kasetēm. Vai tās ir kvalitatīvākas, ērtākas, labāk skanošas - protams, ka nē.
Tad kādēļ man nostaļģijas dēļ mocīties ar novecojušu tehnolģiju ikdienā?[/*]
[/list]

Redzi - man pašam ir liela veco datoru un perifērijas kolekcija, sākot jau no 286-tā laikiem. Es tos visus hlamus esmu remontējis, tīrījis, restaurējis, instalējis, dabūjis pie dzīvības, atdāvinājis/pārdevis citiem interesentiem, un atkal vācis jaunus. Nebaidīšos apgalvot, ka par vecajiem dzelžiem un to apkopēm esmu viens no pēdējiem tik zinošajiem Latvijā, un man pat nav 40+ gadu… Un, pat ņemot vērā visu manu kvēlo mīlestību pret datortehnikas vēsturi un evolūciju, man neviens neiestāstīs, ka XP (vai 2k, vai 98SE, vai OS/2, vai pofig kas) ir labāks par Win10, nu taču nebūsim naivi.[/quote]

0 Likes

Starp citu OS/2 joprojām var gan palaist gan pieslēgt pie interneta.

0 Likes

Artanis, ja tev ir laiks un nauda nodarboties ar draiveru un softa pārrakstīšanu visiem vecajiem dzelžiem, man nav iebildumu :slight_smile:

0 Likes

par os2 man ir dīvaina sajūta. 90to sākumā kādu laiku dzīvoju Dānijā mājā, kur tante bija vietējā IBM direktore un mājās,
skaidra lieta - os2. pēc makintoša likā baigā eksotika, bet ar atmiņā palicis melni logi un komandu rindas. win3.1 nebija trāpījies pa rokai vispār.

[quote=Artanis][quote=digitalk]@Artanis
kāda man daļa par tavām vēstures spekulācijām un uzpūsto ego…[/quote]Man ar ego problēmu nav - es zinu, ko zinu, un nekaunos jautāt par to, ko nezinu, toties tavu zemo pašapziņu es gan acīmredzot aizskāru, ja maniem argumentiem pretī tu spēj izdvest tikai jēlu apvainojumu. Grow a pair, will you - tjipa vecis, bet pīksti kā mīkstais.

[quote]problēmas sākumā jārisina un tikai tad jāpiedāvā kardināli jauns veids. plāksteris vs amputācija.[/quote]Tu manus ieteikumus par emulāciju un VM kā future-proof ilgtermiņa risinājumu problēmai nepamanīji, vai vienkārši nesaproti?

Mani izbrīna, ka cilvēks, kam acīmredzot ir mazāka pieredze un saprašana konkrētajā jautājumā, mēģina no sevis tēlot gudrāku, kā ir. Man ir nācies savā praksē pacelt vairākus CNC kokapstrādes un metālapstrādes darbagaldus (pat punchpreses relikviju no astoņdesmito beigām), aprīkot ar jaunām vadības iekārtām, un veiksmīgi portēt gan softus gan bibliotēkas gan starp vecajām un jaunajām iekārtām un OS, tā ka lūdzu pirms nāc klajā ar savu speciālista viedokli, pamēģini to pamatot ar kādiem faktiem, ok?

@Krotow - jā, lietot kārbu offline un rasējumus uz to nest ar Flashku arī ir saprātīgs risinājums. Tiešām labāk tā, kā tērēt laiku cīnoties ar trešās puses servispakām un hvz kādiem vēl ielāpiem, kas nereti izraisa vairāk problēmu, kā atrisina. Galvenais ir nepārvērst caurās kārbas par trojas zirdziņiem ražotnes tīklā. Cik nav redzēts, kā inficētas kārbas sāk aizd*rst tīklu ar broadcast trafiku.

@Lapsinieks - hehe, laba ideja. Patiesībā uz ļoti daudzām specializētām iekārtām griežas custom OS tieši drošības apsvērumu dēļ.[/quote]

0 Likes

[quote=Artanis][quote=digitalk]@Artanis
kāda man daļa par tavām vēstures spekulācijām un uzpūsto ego…[/quote]Man ar ego problēmu nav[/quote]

psihoterapijas klīniskās ainas pirmā pazīme - problēmas noliegšana :stuck_out_tongue:

es arī.

[parausta plecus]
a tu flūdo kā grafomāns, nevis tehniska foruma dalībnieks. man atgremot tavu flūdu ar apšaubāmajiem apgalvojumiem un secinājumiem? negribu, tas jaunībā ir darīts n’reizes, un tagad jau slinkums. uztaisi jaunu tēmu ‘Klačās’.

XP POSReady? līdz 2019 aprīlim.

ps. negribu Kursoru pārvērst par delfināriju #2. varbūt abi neesam izkāpuši ar pareizo kāju no gultas… es tikai iepostēju risinājumu problēmai. davai apspriežam, kā tehproblēmas risināt konkrētā tēmā un fleimiem/filozofijai atstāt klaču sadaļu.

0 Likes

viss ok. vakar kārtīgi čipšus uzkodu.

[quote=digitalk][quote=Artanis][quote=digitalk]@Artanis
kāda man daļa par tavām vēstures spekulācijām un uzpūsto ego…[/quote]Man ar ego problēmu nav[/quote]

psihoterapijas klīniskās ainas pirmā pazīme - problēmas noliegšana :stuck_out_tongue:

es arī.

[parausta plecus]
a tu flūdo kā grafomāns, nevis tehniska foruma dalībnieks. man atgremot tavu flūdu ar apšaubāmajiem apgalvojumiem un secinājumiem? negribu, tas jaunībā ir darīts n’reizes, un tagad jau slinkums. uztaisi jaunu tēmu ‘Klačās’.

XP POSReady? līdz 2019 aprīlim.

ps. negribu Kursoru pārvērst par delfināriju #2. varbūt abi neesam izkāpuši ar pareizo kāju no gultas… es tikai iepostēju risinājumu problēmai. davai apspriežam, kā tehproblēmas risināt konkrētā tēmā un fleimiem/filozofijai atstāt klaču sadaļu.[/quote]

0 Likes

[quote=Lapsinieks]viss ok. vakar kārtīgi čipšus uzkodu.

Vakar laikam pilnmēness bija… Arī pats, to visu lasot, paspēju nokopt vienus čipšus ar alu.

Visiem: Beidziet citēt visus saķēdētos atbilžu palagus viena teikuma dēļ. Štrunts par aizņemto vietu, taču tā viss kļūst baisi nepārskatāms. Rodas vēlēšanās skolās kā obligāto priekšmetu kopā ar sociālajām zinībām ieviest arī netiquette.

0 Likes

[pasniedz virtuālu pifčiku no imagināra ledusskapja]
padod tālāk, ja pašam neprasās…

0 Likes