Wintek veikals

Sveiki! Vai ir kādas atsauksmes par šo veikalu? Tur telefoni par labām cenām. A+ pat esot jauni un nelietoti.

Jā, esmu tur pircis vairākus telefonus ģimenei un radiem Samsung Galaxy 3gb un iPhone 1gb. Vienmēr izvēlos A vai A+ kategorijas. Nekādu problēmu nav bijis. Parasti telefons ir ar oriģinālo plēvi sānos, nekad nav bijis neviena skrāpējuma.

Cik saprotu oriģinālās kastes nav. Kā ar atjaunināšanu telefoniem. Vai viss strādā? Jo cik lasīju viens izrādās bija Arabu Emirātiem un tiem vairs nepienāk neviens update

Ja gribi piemaksāt par kasti to var darīt. Atjauninājumi ir viss OK, pat pārāk bieži :)

Njaa… viņiem note20 ultra 5g tik ar Exynos procesoriem. Varbūt kāds no pieredzes var komentēt vai tiešām exynos ēd daudz. Gribas jau to note bet negribas ar Exynos :smiley: Snapdragon tik USA tirgum

Odin palīgos un kur problēma ar update…

Man tagad satrauc tā problēma ar akumulatoru vairāk. Jo cik lasu tad Exynos baigi ēd akumulatoru, nekā Snapdragon. Wintek tik ar Exynos jo tas priekš Eiropas.

2020.gada decembrī pirku telefonu, aizeju pakaļ, maksāju skaidrā naudā, pārjautāju par garantiju(pirms tam pa tālruni pārliecinājos, ka tālrunis tiešām jauns, iepakojumā, neatvērts, pirms pāris mēnešiem tik iznācis pārdošanā vispār), ka tiešām viss legit 24 mēneši. Sekoja mulsa aizbildināšanās ka tā kā tas ir Apple produkts, tad viņiem ir tikai 12 mēnešu Apple tiešā garantija. Mēģināja reāli apjāt, teikšu, kā ir.
Norādīju, ka ,pirms veikt pasūtījumu, telefoniski sazinājos un man veikalā man pateica, ka 24 mēnešu garantija, uz ko atbildēja, ka ja jau pa telefonu tā teikuši, tad lai arī iet tad ar 24 mēnešu garantiju.
Neesmu skatījies pavadzīmē un salīdzinājis, vai maz kantoris pastāv tas pats vai jau zem cita SIA, bet līdz decembrim cerēšu, ka telefonam viss būs ideāli :grimacing: .

Varbūt kāds zina kur LV dabūt Note 20 Ultra 5G ar Snapdragon? Itkā daži saka ka Exynos nav tik slikts, bet citi atkal kad ļoti slikts. Kāda kameras kvalitāte S20 FE 5G? Tam cik skatos Bitē ir Snapdragon.

Kā jau te iepriekš norādīja, mums bija raksts par šo veikalu un komentāros cilvēki jau dalījās ar savām pārdomām. Kāds bija norādījis uz nodokļu jautājumu pašam veikalam, tāpēc ņemiet vērā, ja tas ir būtiski.

Es pats arī esmu pie viņiem pircis telefonu. Tas bija pirms kāda gada vai pat senāk. Nopirku lietotu iPhone 11 Pro Max un ja pareizi atceros, tad par mazliet papildus naudu iedeva arī kasti ar lādētāju. Telefons darbojas un nav nekādu problēmu. Arī par pirkuma veikšanas procesu nav nekādu pretenziju, aptuveni divu dienu laikā jau biju klāt savākt savu telefonu. Es pats noteikti vēl kaut ko pirktu pie viņiem.