Wolfenstein II: The New Colossus par puscenu

Brīnos, ka neviens vēl šo te nepieminēja, bet visu laiku labākā videospēle Steam tagad par puscenu: http://steamcommunity.com/app/612880

0 Likes

Wolfenstein ir labs, tomēr priekš manis visu laiku labākā būs witcher 3, šobrīd ar visām dlc arī par ļoti burvīgu cenu :slight_smile:

0 Likes

BĀC, jau iziets… Pilnīgi šķiet netaisnīgi, ka tik ātri jau tāda atlaide…

0 Likes

Brīvdienās sadomāju šo paspēlēt un uz visiem 3 manā rīcībā šobrīd esošajiem datoriem tā spēle pat nepalaidās :expressionless: Labi, ka nenopirku :smiley:

0 Likes

Lai spēle strādātu, ir Device Manager jāatslēdz (Disable) iebūvētā videokarte un jāuzliek paši jaunākie draiveri ārējai videokartei.

0 Likes

Ar iebūvēto vispār nestrādās? :frowning:

0 Likes

Ar iebūvēto vispār nestrādās? :([/quote]

tu tagad trollē, vai? :smiley:

0 Likes

Nu kāpēc uzreiz tā? Ar integrēto es varēju pakapāt Diablo III un kaut kādā draņķīgā režīmā cerēju palaist arī šo spēli. Tas tā nedarbojas?

0 Likes

Varēji vēl pierakstīt: Bāc, man kapitālā teica, ka šis Mcbook ir baigi jaudīgs, x reizes jaudīgāks par iepriekšējo… noteikti jāvar visu palaist :slight_smile:

0 Likes

Es te par nopietno, bet jūs jokojaties :frowning:

0 Likes

ja nedaudz nopietnāk, būtu interesanti viedoklis par kādu no šiem: https://www.tomsguide.com/us/pictures-story/988-best-gaming-services.html#s11

Piem tas Nvidia variants vai Play station to PC - tas strādā? Teorētiski nets LV skaitās diezgan ok, mož pavelk? Kāds ir mēģinājis?

0 Likes

Eh, tad atkal būs jāpērk konsole.

0 Likes

Tur tak bija kkāds aprēķins kādi tīkla parameri var nodrošināt kādus respond time un resolution… Cik saprotu, pati kvalitāte (details utml) ne tik ļoti bremzēs stream, jo streamo jau gatavu video signālu? Ja CS u.c. var dabūt ping <4ms, tad sanāk,k a teorētiski viss ir iespējams no response time viedokļa… vajag tikai bandzwith, bet ar to tak ar teorētiski nav problēmu - fullhd tak streamojas brīvi?
(jā, ne līdz galam visu saprotu - tur vajag buferērt utt…)

Steam streams mājās ar puslīdz strādā jau gadiem… kāpēc nevarētu arī no kkāda servera ko atsreemot pa kkādu 100MB pieslēgumu?

0 Likes

Kā reizi man saimniecībā jau ir viens tīri feins laptops un es kaut kā nevaru sev nopamatot pirkt vēl vienu desktopu tikai spēlīšu dzenāšanai :slight_smile:

0 Likes

Kā reizi man saimniecībā jau ir viens tīri feins laptops un es kaut kā nevaru sev nopamatot pirkt vēl vienu desktopu tikai spēlīšu dzenāšanai :)[/quote]

Nu tad diseiblo iGPU BIOSā. :smiley:

0 Likes