Xbox atbalsts Latvijā (Baltijā)

Zinu, ka visi to ir pieņēmuši kā normu un iztiek tāpat, bet man tomēr ir sāpe un neizpratne par to kāpēc Xbox joprojām 2018. gadā Baltijās valstīs netiek nekādi atbalstīts neskatoties, ka tam ir samērā liels lietotāju skaits un tos var nopirkt jebkur pēc kārtās, pat pie mobilajiem operatoriem. Un tomēr tāda reģiona kā Latvija nav, nemaz nerunājot par interfeisu latviešu valodā vai iespēju oficiāli nopirkt spēles vai Live abonomentu nemelojot ar adresi kādā no atbalstītajām valstīm. Man šis viss liekas galīgi nesaprotami un arī vienkārši nožēlojami, turklāt citi Microsoft produkti ir lieliski lokalizēti Latvijas tirgū, bet ne Xbox.
Kāds zin vai tam ir kāds jēdzīgs pamatojums? Vai varbūt vienkārši nekad nav izjutuši pietiekami lielu interesi no lietotāju puses ko mainīt un vajadzību to nodrošināt? Varbūt vajadzētu Microsoft pabakstīt lai izbāž galvu no smiltīm?

Mazo valstiņu burvība. Domāju, ka tas ir vistiešākajā veidā saistīts ar to, ka te ir pārāk maz klientu.

Man vairāk interesē, kādas izmaiņas notiks tad, kad UK pametīs EU, kas notiks ar manu xbox live kontu, kas ir reģistrēts Uk.

Nē, nu protams, pēc oficiālās statistikas Baltijā noteikti ir tieši 0 lietotāji. :smiley:
Un cik gan varētu izmaksāt šāda lokalizēšana? Vienkārši gribas trūkums, vai arī neviens par to nesūdzas, nav prasījis.

Tas nav tik vienkārši. Kādam ir jālokalizē platforma, jāuztur lokalizācija aktuāla. Kādam ir jāstrādā ar saturu un tas nav mazs darbs.

PSN kontus ar jauno updeitu uz PS4 reģionu jau var nomainīt uz jebkuru citu Tev tīkamu. Domājams, ka xbone arī būs šāda iespēja.

Par mazo valstu neatbalstīšanu ir ļoti vienkārši - mērķis neattaisno līdzekļus. Piemēram MS produkcijai ir ļoti liels noiets gan privātajā sektorā (juridiskās /fiziskās personas), gan valstiskajā sektorā (skolas, valsts iestādes), kas dod labu peļņu, lai attaisnotu izveides un uzturēšanas procesus. Turklāt programmas ir bāzētas uz licencēm, kas dod iespēju noslaukt naudu par katru atjaunināto programmatūras paaudzi. Piemēram personālam ir mazākas algas nekā, pieņemsim, US un kad lokalizācijas darbi ir pabeigti darbarūķi var darīt arī citus lietderīgus darbus…
PSN un xbone live lokalizācija 100% ir nerentabla un lieka. Priekš kam lokalizēt, ja mēs patērējam kaimiņu kontentu anyways? Mums nav ne spēļu izstrādātāju, ne izstrādātāju studiju. Kādu kontentu viņi tev varēs piedāvāt, lai nopelnītu?