Xbox Series S atmiņas kartes alternatīvas

Laba diena,
Vai kādam ir pieredze ar alternatīvu atmiņas karti savam Xbox series S/X. Man ir series S, jo ne es esmu geimeris, ne man spēlēm ir daudz laika, bet nu 512gb (kad reāli tie, protams, ir mazāk), izrādās nav daudz.
Viņu pašu piedāvātais Seagate variants ir abnormāli dārgs pret paša S cenu. Googlējot, varu saprast tikai tik daudz, ka ir alternatīvas, bet nav tie ielādes ātrumi, vai vispār ir iespējams tikai spēles uzglabāt. Ko tas maina reāli, nesaprotu. Padalieties, lūdzu, kāds ar savu pieredzi.

Es neesmu rūpīgi sekojis jaunumiem, bet neesmu dzirdējis par analogiem. Es domāju, ka X/S cena neatpelna ražošanas izmaksas (nu, varbūt, bet baigi daudz MS tur nepelna), tas ir vairāk tāds “gateway drug” uz game pass, utt :slight_smile:. Bez tam, paskaties, cik maksā parasti nvme ssd par gb; protams, nav 230, bet nav arī 28.99. Šeit vēl jāpierēķina “proprietary” faktors.
Kā storage var izmantot jebkuru ārēju disku, bet!

  1. hdd būs leeeeeeeeeeens, tāpēc to labāk nē
  2. ssd ir labāka izvēle
  3. no ssd “pa taisno” spēlēt varēs tikai tās spēles, kas nav optimizētas x|s
  4. nabagvīra risinājums: izvēlies, ko spēlēt, nespēlējamu spēli no iekšējās atmiņas aizmet uz ssd, kāroto spēli no ssd iekopē iekšējā atmiņā; profit!

Tā kā ± cienījams 1gb ssd un usb3.1 kontrolieris tāpat nostāsies virs simta - vērtē pats, vai ietaupītā nauda ir tā vērta.

Sveiks! Mums nesen bija apskats Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X|S. Paskaties, varbūt tajā radīsi atbildes uz savu jautājumu: https://kursors.lv/2021/01/19/seagate-storage-expansion-card-for-xbox-series-xs-apskats/

:man_facepalming: tb, protams, nevis gb.

Kā ar paša Seagate ārējo disku kā risinājumu
https://www.ksenukai.lv/p/seagate-2tb-game-drive-for-xbox-2-5-green/5qmh?mtd=search&pos=regular&src=searchnode
Šis būtu ok glabāšanai?

Nē, šis parastais 2,5" ar 5400 rpm, šādu labāk nē, kā jau rakstīja, skaties ssd virzienā. Piemēram, šāds te - https://www.ksenukai.lv/p/samsung-t5-1tb-usb-3-1-black/5qqp?mtd=search&pos=regular&src=searchnode