Xiaomi Redmi Note 4 izvēlnes valoda

Sveiki. Telefonam Xiaomi Redmi Note 4 ir iespējams uzlikt latviešu valodu izvēlnē?

https://kursors.lv/2017/09/25/xiaomi-redmi-note-4-apskats/

Sveiks,

Ražotājs bija solījis latviešu valodas saskarsni decembra mēnesī. Pēc man pieejamās info, updeits jau esot pieejams ar latviešu valodu, bet vot nav uz kā pārbaudīt.

Miui 9 ir pieejama latviešu valoda.

BUM! Skatīšos vēlreiz.

Patiešām! IR! Priecīgus Ziemassvētkus visiem. :)

MIUI 9 ir iekšā latviešu valoda. Cik redzēts, MIUI 9 ir Xiaomi Note 4 un 4X modelim.

Apdeitu jau saņēmuši vai vēl saņems:

2017

Redmi Y1, Redmi Y1s, Mi Mix 2, Mi Note 3, Mi 6, Mi Max 2, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 5A, Redmi 4, Redmi 4X.

2016

Mi Mix, Mi Note 2, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Max, Mi Max Prime, Redmi Note 3, Redmi 3, Redmi 3s, Redmi 4, Redmi 4A

2015

Mi Note, Mi 4i, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 4G Prime, and Redmi Note 2

2014-2012

Mi 4, Redmi Note 4G, Mi 3, Mi 2

Vakar salonā nedaudz paspaidīju un it kā bija latviešu valoda, BET uzkrītoši liela daļa iztulkota nebija, drīzāk to varētu nosaukt miksli starp latviešu & angļu valodām, turklāt tas, kas bija iztulkots, bieži vien nelikās īpaši labāks par Google Translate tulkojumu. Tie, kas telefonu lieto - tā tiešām arī ir, jeb tur bija kaut kāda nepabeigta versija?

Sievai nu jau 2 mēnešus ir Note 4. Pēc MIUI9 parādījās latviešu valoda. Cik pats spaidīju to telefonu, instalējot un konfigurējot, nekādas nepilnības valodā nepamanīju. Tikko pajautāju sievai, arī viņa nav pamanījusi nevienu kļūdu. Superīgs telefons. Vienīgais, pēc apdeita uz 9 MIUI ir parādījies neliels gļuks - telefons apmēram 1x stundā pats ieslēdz displeju uz kādām 2 sekundēm. Dzīvot tas netraucē :wink: !

vakar pats uzliku miui.eu ROM… ja neskaita mazliet isaku bateriju ,tad ir tīri ok. Tiesa latviesu valoda nav. Kamera kā ierasts…kā no tūpla.


Draudzene šodien nopirka, uzlikām MUI9, bet ir tā jā, ka daudz kas nav iztulkots, kā var redzēt bildē. Bet nu vārdi angliski lec laikā visu laiku, uzreiz arī krita acīs nepabeigts latviskojums laikapstākļu logrīkā.

Priekš 150-160€ telefona kamera ir pietiekami laba. Valoda telefona interfeisā pārāk nesatrauc, var iztikt arī ar angļu. Ja mammai vajadzētu, tad gan būtu problēma :wink: !

Manuprāt to var izslēgt pie Settings “Lock screen & password” izķeksē “Wake lock screen for notifications”

[quote=dz.smilga]Manuprāt to var izslēgt pie Settings “Lock screen & password” izķeksē “Wake lock screen for notifications”

It kā ekrāna ieslēgšanās nebija saistīta ar paziņojumu atnākšanu, tas notika arī pa nakti, bet pamēģināju izķeksēt, redzēs, mošk palīdz :slight_smile: !

Kā viņam ar Wifi ātrumiem? Skatos, ka pie 100Mbs pieslēguma, īpaši vairāk par 30 nesanāk izspiest.
Kamera dienasgaismā ir tīri ok, pie mākslīgā apgaismojuma - cits jautājums, bet tāpat labāka kā lielai daļai ~200 eiro telefonu, tā kā nav ko sūdzēties.

Ar citu telefonu izdodas izspiest virs 30 mbps? Varbūt vaina bezvadu rūterī, apkārtējos traucējumos…

Uz Galaxy S7 80-90Mbs, tā kā problēma ir specifiska telefonam.

Galaxy S7 noteikti izmanto 5 GHz un iespējams arī a vai ac WiFi standartu, ja rūterim tādi ir.

Xiaomi laikam ir tikai b/g/n WiFi. Tiesa n standarts iet arī 5 GHz.

Below is a breakdown of actual real-life average speeds you can expect from wireless routers within a reasonable distance, with low interference and small number of simultaneous clients:

[list=]
[
]802.11b - 2-3 Mbps downstream, up to 5-6 Mbps with some vendor-specific extensions.[/]
[
]802.11g - ~20 Mbps downstream[/]
[
]802.11n - 40-50 Mbps typical, varying greatly depending on configuration, whether it is mixed or N-only network, the number of bonded channels, etc. Specifying a channel, and using 40MHz channels can help achieve 70-80Mbps with some newer routers. Up to 100 Mbps achievable with more expensive commercial equipment with 8x8 arrays, gigabit ports, etc.[/]
[
]802.11ac - 70-100+ Mbps typical, higher speeds (200+ Mbps) possible over short distances without many obstacles, with newer generation 802.11ac routers, and client adapters capable of multiple streams.[/*]
[/list]

Skatos, ka Note 4 tomēr laikam ir a/b/g/n… WiFi a standarts obligāti strādā 5 GHz.

Kādam nolūkam telefonā vajag ātrumu, kas lielāks par 30 mb/s?

Kamera ir briesmīga. Enivej…to var uzlabot ,ja telefonu rooto ,un uzstāda google camera HDR