Xiaomi Redmi Note 4 lietotāja rokasgrāmata

Pērku Xiaomi Redmi Note 4 https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php, kur var nkačāt pa velti telefona lietotāja rokasgrāmatu latviešu valodā? Netā atrodu tikai RU/EN vai maksas rokasgrāmatu novilkšanas vietas.

https://kursors.lv/2017/09/25/xiaomi-redmi-note-4-apskats/

Uzprasi lokālajiem šī telefona pārdevējiem, piemēram, operatoriem, lai atsūta PDF.

ok

[quote=Vilhelms]Pērku Xiaomi Redmi Note 4 https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php, kur var nkačāt pa velti telefona lietotāja rokasgrāmatu latviešu valodā? Netā atrodu tikai RU/EN vai maksas rokasgrāmatu novilkšanas vietas.

https://kursors.lv/2017/09/25/xiaomi-redmi-note-4-apskats/[/quote]

Beidzot satiku kādu,kas arī lieto šo brīnumu. Gribu jautāt ,Tev. Kā ir ar sakariem? Ti. Bieži man zvanot ,un man paceļot telefonu cilvēki nedzird ko es saku. Tāču,ja es nospiežu skaļruni ,un uzreiz to izslēdzu cilvēki sāk mani dzirdēt. Vai Jums tā ir?

kur savējo pirki?

[quote=battleborn][quote=Vilhelms]Pērku Xiaomi Redmi Note 4 https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php, kur var nkačāt pa velti telefona lietotāja rokasgrāmatu latviešu valodā? Netā atrodu tikai RU/EN vai maksas rokasgrāmatu novilkšanas vietas.

https://kursors.lv/2017/09/25/xiaomi-redmi-note-4-apskats/[/quote]

Beidzot satiku kādu,kas arī lieto šo brīnumu. Gribu jautāt ,Tev. Kā ir ar sakariem? Ti. Bieži man zvanot ,un man paceļot telefonu cilvēki nedzird ko es saku. Tāču,ja es nospiežu skaļruni ,un uzreiz to izslēdzu cilvēki sāk mani dzirdēt. Vai Jums tā ir?[/quote]

Ja neņem vērā LV likumdošanu, ka latviskai pamācībai būtu jābūt klāt pie iekārtas, ja tā iegādāta Latvijā, tad īsti nav skaidrs, priekš kam tieši pamācību vajag. SIM karti nevar ielikt nepareizā virzienā, arī microUSB nevar nepareizi iespraust. Var, bet jāpielieto spēku.