Xiaomi Redmi note 8 pro

Kādas atsauksmes par šo brīnumu? Mani piesaistija 64mpix kamera un atmiņas kartes ligzda, kura līdz šim ražotājām nebija.

Es būtu baigi uzmanīgs pret Mediatek procesoru - cena ir viena lieta, bet tie MTK proči nav neko superīgi ikdienā. Tīri no ikdienas ātruma baigi izsaka iebūvētās atmiņas ātrums, ieteiktu internetā pameklēt benčmarkus. Ja sekvenciālais read ātrums ir zem 450…500 MB/s un write ir zem 230…250 MB/s, tad to telefonu toč nevajag ņemt. Man tagad stāv uz galda viens telefons ar attiecīgi 285 MB/s read un 200 MB/s write ātrumiem - nu tādu nenovēlu nevienam.

Read/write ātrumi arī ir nianse, kāpēc visādu Samsung un OnePlus vairs flagmaņos neļauj likt SD kartes - tās vienkārši bremzē telefonu. Šobrīd labāk saspringt un paķert normālu 128 GB telefonu, nevis meklēt 64 GB ar SD pievienošanas iespēju. Tas bija OK pirms 5 gadiem, bet šobrīd SD var bremzēt telefona ātrdarbību.

Esmu lasījis, ka šiem patīkot pie slodzes uzkarst. Kādreiz pats izmantoju Xperia M4 Aqua, kurš arī mēdza pārkarst un tas ļoti krita uz nerviem. Ar tādu telefonu nav patīkama lietošana un pieredze.