Youtube log in

Sveiki,

Ir kāda iespēja noņemt to obligāto logošanos youtube? Mājās ok, ir man konts. Nav problēmu.

Bet darbā palaižu kādu linku, 5 sekundes spēlē, tad apstājas un liek ielogoties. Kā to noņemt?

Prasi savam IT administratoram lai nedzēš YouTube cepumus. Un gatavojies iet uz tepiķa jaukai sarunai ar priekšniekiem.

Man caur Firefox ļauj normāli skatīties, bet jā, google neļauj.

Domā tieši youtube dzēš un pārējiem viss ok? Diez vai. Paroles taču man visām lapām saglabājas.

Kur problēma ielogoties un izlogoties? Kaut kā daži sen vairs neatceras, kā to dara… vai arī, atver “Inkognito režīmu” un vispār nav problēmu. Katru reizi kā iziesi no pārlūka, tā visi tavi dati būs drošībā.

@krist2ps Problēma tieši tā, ka lietojot Chrome inkognito režīmu, youtube katrā jaunā sesijā parāda uznirstošo paziņojumu, ka vajag ielogoties.

Bet kur tādā gadījumā ir problēma ielogoties? Iziesi no brouzera, logins arī aizvērsies.

Ja uz svešas (reti letotas, ne savas) iekārtas vēlies noskatīties vienu video, tad tērēt laiku pierakstīšanās/izrakstīšanās procedūrai nav nekādas vēlmes.

Nu, vienīgi, ja ir kāds spraudnis tam pašam Chrome, kas novāc to obligātās ielogošanās opciju. Bet Portable apps neesi mēģinājis? Laba lieta, starp citu, ja USB devaisus lietot atļauts.